XVI. ročník Mezinárodní Jízdy pravidelnosti
historických vozidel do vrchu

VIKŠTEJN  24. září 2005


Výsledková listina

Pravidelnost MOTO kategorie do r.v. 1945
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
55 Jiří Kopeček JAWA 350 1940 14:13:30,00 14:15:20,26 01:50,26 15:44:00,00 15:45:50,01 01:50,01 00:00,25 1
87 Jaroslav Válek JAWA 250 Special 1938 14:20:00,00 14:22:58,79 02:58,79 15:51:30,00 15:54:29,16 02:59,16 00:00,37 2
14 Karel Vala BMW R 4 1935 14:24:00,00 14:26:48,60 02:48,60 15:53:30,00 15:56:17,96 02:47,96 00:00,64 3
46 Vladimír Brtník BMW R61 1938 14:18:00,00 14:20:00,43 02:00,43 15:51:00,00 15:52:59,71 01:59,71 00:00,72 4
20 Ota Kubíček TRIUMPH 500 SV 1929 14:29:00,00 14:31:19,15 02:19,15 15:59:00,00 16:01:19,97 02:19,97 00:00,82 5
54 Ivan Havránek TRIUMPH Kongress 1934 14:29:00,00 14:31:40,25 02:40,25 15:51:00,00 15:53:41,08 02:41,08 00:00,83 6
80 Rober Schneider BMW R 61 1939 14:18:00,00 14:20:24,47 02:24,47 15:50:30,00 15:52:55,47 02:25,47 00:01,00 7
61 Milan Trojančík BMW R 35 1939 14:23:30,00 14:26:28,26 02:58,26 15:54:00,00 15:56:56,69 02:56,69 00:01,57 8
44 Jiří Jurčík DKW SB 350 Sport 1934 14:28:00,00 14:30:32,43 02:32,43 15:50:00,00 15:52:30,72 02:30,72 00:01,71 9
202 Tomáš Široký JAWA 250 S 1939 14:23:00,00 14:26:33,08 03:33,08 15:49:00,00 15:52:30,21 03:30,21 00:02,87 10
110 Jaroslav Staroštík ČZ 175 S 1936 14:16:30,00 14:19:07,70 02:37,70 15:58:30,00 16:01:10,66 02:40,66 00:02,96 11
81 Jiří Klein Premier 1929 14:28:30,00 14:31:08,01 02:38,01 15:46:00,00 15:48:41,03 02:41,03 00:03,02 12
208 Václav Krystýn ARIEL 500 Red Hunter 1934 14:27:30,00 14:30:18,40 02:48,40 15:54:00,00 15:56:45,07 02:45,07 00:03,33 13
211 Jiří Duda ARIEL 557 SB 1931 14:22:00,00 14:24:20,34 02:20,34 15:56:00,00 15:58:24,67 02:24,67 00:04,33 14
209 Lubomír Foltýn ZUNDAPP DS 350 1939 14:28:30,00 14:30:57,96 02:27,96 15:56:30,00 15:59:02,57 02:32,57 00:04,61 15
56 Zdeněk Šindler ČZ 250 S 1938 14:15:30,00 14:18:22,56 02:52,56 16:01:00,00 16:04:00,18 03:00,18 00:07,62 16
207 Tomáš Štula BMW R 4 1935 14:21:30,00 14:24:16,16 02:46,16 15:55:30,00 15:58:24,05 02:54,05 00:07,89 17
217 Jiří Šetička NSU 250 DSL 1943 14:27:00,00 14:29:55,92 02:55,92 15:59:00,00 16:01:47,98 02:47,98 00:07,94 18
41 Martin Halfar DKW KS 200 1939 14:22:30,00 14:25:30,47 03:00,47 15:48:30,00 15:51:21,13 02:51,13 00:09,34 19
85 Ivo Servátka JAWA 250 Duplex 1939 14:20:30,00 14:23:16,08 02:46,08 15:55:30,00 15:58:30,30 03:00,30 00:14,22 20
213 Jan Krajčík JAWA 175 Special 1937 14:17:00,00 14:20:21,52 03:21,52 15:55:00,00 15:58:38,63 03:38,63 00:17,11 21
29 Radim Páleník HERCULES 500 1930 14:26:30,00 14:28:54,43 02:24,43 15:56:00,00 15:58:50,10 02:50,10 00:25,67 22
90 Vladimír Míček JKB 450 1930 DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN
206 Jiří Toloch NSU 601 TS 1931 DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN
Pravidelnost MOTO kategorie od roku 1946
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
9 Petr Koval JAWA 250 1959 14:24:00,00 14:26:21,16 02:21,16 15:57:00,00 15:59:21,45 02:21,45 00:00,29 1
22 Pavel Kubesa JAWA 250/11 1948 14:25:00,00 14:26:58,92 01:58,92 15:49:00,00 15:50:58,24 01:58,24 00:00,68 2
13 Vladimír Míček ml. JAWA 350 1952 14:21:30,00 14:23:45,40 02:15,40 15:53:00,00 15:55:16,37 02:16,37 00:00,97 3
10 Petr Dostál JAWA 250/11 1949 14:19:30,00 14:21:40,07 02:10,07 15:48:00,00 15:50:09,02 02:09,02 00:01,05 4
47 Ing. Milan Belko ČZ 150 C 1952 14:16:00,00 14:18:10,06 02:10,06 15:47:30,00 15:49:41,17 02:11,17 00:01,11 5
205 Štěpán Harasim JAWA 500 OHC 1955 14:17:00,00 14:18:54,45 01:54,45 15:52:30,00 15:54:25,75 01:55,75 00:01,30 6
68 Petr Loskot JAWA 175/353 1959 14:20:30,00 14:22:50,13 02:20,13 15:46:00,00 15:48:21,61 02:21,61 00:01,48 7
12 Milan Holáň JAWA 250/11 1950 14:19:30,00 14:21:41,04 02:11,04 15:48:00,00 15:50:09,43 02:09,43 00:01,61 8
28 Jaroslav Loun st. JAGILERA 1953 14:19:00,00 14:21:52,80 02:52,80 15:56:30,00 15:59:24,42 02:54,42 00:01,62 9
212 Zdeněk Matýsek JAWA 250/11 1948 14:23:30,00 14:25:55,46 02:25,46 15:54:30,00 15:56:57,08 02:27,08 00:01,62 10
8 Karl Kotzian ČZ 175/502 1962 14:29:30,00 14:31:59,24 02:29,24 15:52:00,00 15:54:31,00 02:31,00 00:01,76 11
15 Tomáš Laryš JAWA 250 1947 14:23:00,00 14:25:31,97 02:31,97 15:50:00,00 15:52:30,21 02:30,21 00:01,76 12
72 Luděk Vejmola ČZ 150 C 1951 14:15:30,00 14:17:42,19 02:12,19 15:48:30,00 15:50:44,07 02:14,07 00:01,88 13
214 Ondřej Liška JAWA 350 Side 1968 14:30:00,00 14:35:08,39 05:08,39 16:00:00,00 16:05:06,27 05:06,27 00:02,12 14
201 Pavel Gajdůšek ČZ 150 C 1952 14:16:30,00 14:18:48,60 02:18,60 15:59:30,00 16:01:46,44 02:16,44 00:02,16 15
51 Martin Novák JAWA 250 1955 14:16:00,00 14:18:05,61 02:05,61 15:47:00,00 15:49:03,04 02:03,04 00:02,57 16
203 Milan Faldýn ČZ 150 1951 14:22:30,00 14:24:50,21 02:20,21 15:50:30,00 15:52:53,12 02:23,12 00:02,91 17
216 Jiří Havránek JAWA 250 1948 14:30:00,00 14:32:24,95 02:24,95 15:57:30,00 15:59:58,10 02:28,10 00:03,15 18
83 Karel Kotzian JAWA 250/353 1957 14:29:30,00 14:31:33,95 02:03,95 15:52:00,00 15:54:07,44 02:07,44 00:03,49 19
40 Werner Knab ČZ 125 Six-Days 1948 14:22:00,00 14:24:36,93 02:36,93 15:58:30,00 16:01:03,03 02:33,03 00:03,90 20
210 Prášek JAWA 250 Libeňák 1958 14:25:00,00 14:26:59,80 01:59,80 15:55:00,00 15:57:04,04 02:04,04 00:04,24 21
16 Lubomír Janeček ČZ 125 T 1948 14:25:30,00 14:28:38,03 03:08,03 15:58:00,00 16:01:13,12 03:13,12 00:05,09 22
39 Petr Slaný JAWA 250/11 1951 14:26:30,00 14:29:16,36 02:46,36 15:57:00,00 15:59:51,79 02:51,79 00:05,43 23
215 Ondřej Vavrečka ČZ 125 - 453 1961 14:17:30,00 14:20:18,93 02:48,93 15:53:30,00 15:56:25,22 02:55,22 00:06,29 24
2 Vladimír Dušek ČZ 125 C 1953 14:17:30,00 14:20:19,59 02:49,59 15:53:00,00 15:55:42,67 02:42,67 00:06,92 25
21 Ladislav Lettovský HONDA 175 1974 14:18:30,00 14:21:29,96 02:59,96 15:49:30,00 15:52:21,59 02:51,59 00:08,37 26
79 Jindřich Lettovský ČZ 125t 1948 14:18:30,00 14:21:29,96 02:59,96 15:49:30,00 15:52:21,59 02:51,59 00:08,37 27
89 Jaromír Čegan JAWA 500 1955 14:19:00,00 14:21:17,30 02:17,30 15:52:30,00 15:54:38,52 02:08,52 00:08,78 28
45 Leo Baron STADION S 2 1961 14:30:30,00 14:35:14,78 04:44,78 16:01:30,00 16:06:04,93 04:34,93 00:09,85 29
67 Václav Gerolt JAWA 550 1958 14:30:30,00 14:34:29,76 03:59,76 16:01:30,00 16:05:17,71 03:47,71 00:12,05 30
78 Jaromír Orság K 750 M 1962 14:26:00,00 14:29:05,38 03:05,38 DFN DFN DFN DFN DFN
Pravidelnost MOTO kategorie Junior
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
27 Petr Válek JAWA 250/11 1948 14:20:00,00 14:22:55,73 02:55,73 15:51:30,00 15:54:26,24 02:56,24 00:00,51 1
75 Ondřej Kubíček JAWA 250/559 1965 14:21:00,00 14:22:54,57 01:54,57 15:47:30,00 15:49:25,74 01:55,74 00:01,17 2
65 Petr Pavlík STADION S 2 1961 14:24:30,00 14:28:44,75 04:14,75 16:00:30,00 16:04:43,09 04:13,09 00:01,66 3
63 Vladan Pavelek JAWA 250/353 1962 14:21:00,00 14:22:57,20 01:57,20 15:47:00,00 15:48:59,17 01:59,17 00:01,97 4
204 Václav Zavadil JAWA 250 1955 14:13:00,00 14:14:56,69 01:56,69 15:43:30,00 15:45:28,95 01:58,95 00:02,26 5
86 Jakub Návoj JAWA 50 1978 14:26:00,00 14:29:02,86 03:02,86 15:57:30,00 16:00:37,73 03:07,73 00:04,87 6
6 Ondra Janeček ČZ 150 Rikša 1950 14:25:30,00 14:28:29,28 02:59,28 15:58:00,00 16:01:07,99 03:07,99 00:08,71 7
73 Šárka Volná JAWA 21 1975 14:24:30,00 14:27:19,61 02:49,61 16:00:30,00 16:03:32,31 03:02,31 00:12,70 8
Pravidelnost MOTO kategorie závodní
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
153 Jaromír Halfar JAWA 50 1970 14:12:30,00 14:14:57,11 02:27,11 15:42:00,00 15:44:27,85 02:27,85 00:00,74 1
92 Pavel Janík GUZZI 350 R 1972 14:11:00,00 14:12:42,41 01:42,41 15:43:00,00 15:44:44,15 01:44,15 00:01,74 2
95 Zdeněk Houšť JAWA 250 Junior 1963 14:11:30,00 14:13:01,33 01:31,33 15:42:30,00 15:44:03,17 01:33,17 00:01,84 3
179 Vojtěch Jurák ČZ 125 1964 14:15:00,00 14:16:55,27 01:55,27 15:45:30,00 15:47:28,19 01:58,19 00:02,92 4
53 Čestmír Pechník JAWA 350/18 Z 1950 14:14:30,00 14:16:20,72 01:50,72 15:45:00,00 15:46:47,57 01:47,57 00:03,15 5
101 Josef Synek YAMAHA JS 1970 14:14:00,00 14:15:44,71 01:44,71 15:44:30,00 15:46:11,05 01:41,05 00:03,66 6
48 Václav Holásek YAMAHA 250 R 1972 14:12:00,00 14:16:02,52 04:02,52 DFN DFN DFN DFN DFN
Pravidelnost AUTO kategorie Velorex
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
81 Radomír Vencl JAWA 250-Velorex 1954 14:37:00,00 14:39:34,43 02:34,43 16:02:00,00 16:04:39,40 02:39,40 00:04,97 1
87 Ondra Vavrečka JAWA 350-Velorex 1970 14:37:30,00 14:40:28,83 02:58,83 16:03:00,00 16:06:06,93 03:06,93 00:08,10 2
82 Jiří Vojkůvka JAWA 350-Velorex 1969 14:31:00,00 14:34:02,36 03:02,36 16:02:30,00 16:05:24,17 02:54,17 00:08,19 3
Pravidelnost AUTO kategorie do r.v. 1945
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
67 Josef Zahoř AERO 30 1935 15:13:30,00 15:16:53,34 03:23,34 16:28:30,00 16:31:52,75 03:22,75 00:00,59 1
140 Buchlovský TATRA 52 1934 15:15:00,00 15:18:38,74 03:38,74 16:29:00,00 16:32:40,14 03:40,14 00:01,40 2
84 Ladislav Stuchlík TATRA 30 1928 14:58:00,00 15:00:38,09 02:38,09 16:29:30,00 16:32:09,71 02:39,71 00:01,62 3
86 G. Matchin AERO 30 1935 15:16:00,00 15:19:08,07 03:08,07 16:30:00,00 16:33:06,39 03:06,39 00:01,68 4
85 Ladislav Dočkal AERO 1932 14:58:30,00 15:02:18,66 03:48,66 16:30:30,00 16:33:32,22 03:02,22 00:46,44 5
74 Jindřich Kupka TATRA 54 1932 15:14:00,00 15:17:29,15 03:29,15 DFN DFN DFN DFN DFN
144 Josef Kobliha AERO 1000 SS 1933 14:35:30,00 14:37:32,51 02:02,51 16:17:30,00 DFN DFN DFN DFN
Pravidelnost AUTO kategorie od roku 1946
St.č. Jméno Stroj R.v. 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
216 Andrzej Gogulski FIAT 128 1970 14:40:00,00 14:41:52,55 01:52,55 16:12:00,00 16:13:52,64 01:52,64 00:00,09 1
65 Josef Batermann Škoda 1000 MB 1968 14:36:30,00 14:38:51,48 02:21,48 16:12:30,00 16:14:51,38 02:21,38 00:00,10 2
2 František Hrbáček Škoda Supersport 1950 14:54:00,00 14:55:54,83 01:54,83 16:17:00,00 16:18:54,67 01:54,67 00:00,16 3
71 Hynek Fryčka FORD Cortina 1966 14:34:30,00 14:36:09,44 01:39,44 16:11:00,00 16:12:39,72 01:39,72 00:00,28 4
70 Tomáš Wollný FORD Capri 1970 14:35:00,00 14:36:45,72 01:45,72 16:11:30,00 16:13:15,25 01:45,25 00:00,47 5
9 Ivo Rotek Škoda 1000 MB 1966 14:52:00,00 14:53:47,01 01:47,01 16:14:30,00 16:16:16,50 01:46,50 00:00,51 6
156 Vlastimil Pravda WARTBURG 900 1958 14:36:00,00 14:38:04,93 02:04,93 16:18:00,00 16:20:05,48 02:05,48 00:00,55 7
76 Miroslav Kubáň Škoda 1000 MB 1965 14:57:00,00 14:59:28,63 02:28,63 16:15:30,00 16:17:57,63 02:27,63 00:01,00 8
69 Martin Jendřejek FIAT 124 Spider 1968 15:12:00,00 15:13:56,18 01:56,18 16:21:00,00 16:22:55,09 01:55,09 00:01,09 9
99 Lubomír Brettschneider FIAT X 1/9 1970 15:20:30,00 15:21:48,92 01:18,92 16:10:00,00 16:11:17,57 01:17,57 00:01,35 10
281 Alfred Mosler FIAT 128 1970 14:34:00,00 14:35:29,05 01:29,05 16:08:00,00 16:09:30,76 01:30,76 00:01,71 11
178 R. Svoboda SAAB 96/94 1968 14:40:30,00 14:42:25,91 01:55,91 16:16:30,00 16:18:27,67 01:57,67 00:01,76 12
209 Jaroslav Loun ml. TRIUMPH SP 1973 14:39:30,00 14:41:44,27 02:14,27 16:10:30,00 16:12:42,32 02:12,32 00:01,95 13
83 Tomáš Stuchlík Škoda Octavia 1963 14:57:30,00 15:00:21,70 02:51,70 16:20:30,00 16:23:19,75 02:49,75 00:01,95 14
90 Pavel Pravda FIAT 600 D 1960 14:52:30,00 14:54:35,15 02:05,15 16:31:00,00 16:33:07,52 02:07,52 00:02,37 15
79 Pavel Radulov Škoda 100 1970 14:55:30,00 14:57:53,88 02:23,88 16:20:00,00 16:22:26,36 02:26,36 00:02,48 16
39 Jiří Rotek Škoda 1000 MB 1966 14:55:00,00 14:57:00,38 02:00,38 16:15:00,00 16:16:57,80 01:57,80 00:02,58 17
91 Jan Grňa Škoda Felicie 1961 14:41:00,00 14:43:25,51 02:25,51 16:14:00,00 16:16:28,61 02:28,61 00:03,10 18
73 Rostislav Drong Alfa Romeo 1969 15:12:30,00 15:14:22,97 01:52,97 16:27:30,00 16:29:19,64 01:49,64 00:03,33 19
75 Jan Kupka Mercedes 1966 14:54:30,00 14:57:13,73 02:43,73 16:19:30,00 16:22:08,80 02:38,80 00:04,93 20
77 Valigura Škoda Sedan 1201 1958 15:14:30,00 15:17:36,53 03:06,53 16:28:00,00 16:31:00,20 03:00,20 00:06,33 21
68 Pavel Lapuník FIAT 124 1966 15:13:00,00 15:15:18,57 02:18,57 16:27:00,00 29:11,84 02:11,84 00:06,73 22
89 Milan Králíček RENAULT 4 CV 1960 14:51:30,00 14:54:15,12 02:45,12 16:19:00,00 16:21:52,68 02:52,68 00:07,56 23
78 Tomáš Bena FORD Cortina 1965 14:59:00,00 15:01:11,15 02:11,15 16:16:00,00 16:18:03,21 02:03,21 00:07,94 24
92 Max Milata FORD 1970 15:21:30,00 15:24:44,05 03:14,05 16:31:30,00 16:35:01,24 03:31,24 00:17,19 25
64 Jan Lazar Škoda Octavia 1967 DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN
66 Leonard Šímal Škoda 450 1958 14:56:30,00 14:58:47,98 02:17,98 DFN DFN DFN DFN DFN
88 Libor Humplík FIAT 127 Sport 1970 14:53:30,00 14:55:15,29 01:45,29 16:13:30,00 DFN DFN DFN DFN
72 Miroslav Sýkora Škoda Felicie 1960 14:56:00,00 14:58:04,99 02:04,99 16:18:30,00 DFN DFN DFN DFN


ředitel Adolf Immr
zástupce Tomáš Prokš
vedoucí trati Miroslav Skupina
vedoucí depa Petr Humplík
startér Petr Bracek
hlavní časoměřič  Václav Nesporý
hlavní rozhodčí Václav Zavadil

sponzoři: