Mezinárodní jízda pravidelnosti
historických vozidel do vrchu
VIKŠTEJN 2006 17. ročník
23. září 2006



Výsledková listina


Pravidelnost AUTO kategorie do r.v. 1945
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
57 ZÁHOŘ Josef CZ Praga Piccolo Cupé 1933 Česká Ves 14:52:30,00 14:56:57,92 04:27,92 16:14:30,00 16:18:58,12 04:28,12 00:00,20 1
64 DOČKAL Ladislav CZ AERO 1932 Opava 14:50:00,00 14:52:53,65 02:53,65 16:11:30,00 16:14:24,76 02:54,76 00:01,11 2
68 STUCHLÍK Ladislav CZ TATRA 30 1928 Opava 14:50:30,00 14:53:19,27 02:49,27 16:13:00,00 16:15:50,59 02:50,59 00:01,32 3
66 KUPKA Jindřich CZ TATRA 54/30 1932 Moto Club Kravaře 14:51:00,00 14:54:20,50 03:20,50 16:13:30,00 16:16:49,17 03:19,17 00:01,33 4
142 VRABELOVÁ Monika CZ Aero 30 1935 Opava 14:49:30,00 14:52:51,23 03:21,23 16:12:30,00 16:15:57,07 03:27,07 00:05,84 5
97 RINKA Reinhard D TATRA 57 1933 Moto Club Kravaře 14:52:00,00 14:55:23,34 03:23,34 16:14:00,00 16:17:16,59 03:16,59 00:06,75 6
Pravidelnost AUTO kategorie od roku 1946
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
89 ROTEK Ivo CZ RENAULT R 8 1963 Nový Jičín 14:39:30,00 14:41:31,16 02:01,16 16:02:30,00 16:04:31,21 02:01,21 00:00,05 1
113 BARON Leo CZ Škoda 1000 MBX 1968 Ostrava 14:43:30,00 14:46:04,28 02:34,28 16:06:30,00 16:09:04,18 02:34,18 00:00,10 2
94 WOLNÝ Tomáš CZ ŠKODA KIRBY - buggy 1972 KHV Opava 14:41:00,00 14:43:20,42 02:20,42 16:03:30,00 16:05:50,52 02:20,52 00:00,10 3
238 NEISER Vít CZ MERCEDES BENZ 230SL 1964 Veteran Car Club Ostrava 14:36:30,00 14:38:26,72 01:56,72 16:01:00,00 16:02:56,90 01:56,90 00:00,18 4
135 PATERMANN Josef CZ Škoda 1000 MB 1968 Děrné 14:47:00,00 14:49:22,26 02:22,26 16:10:30,00 16:12:52,49 02:22,49 00:00,23 5
84 MUCHA Vítězslav CZ ŠKODA 1000 MB De Luxe 1967 Opava 14:26:00,00 14:29:11,37 03:11,37 15:48:00,00 15:51:11,12 03:11,12 00:00,25 6
88 PROCHÁZKA Rudolf CZ ŠKODA Felicia 1960 Javorník 14:42:30,00 14:44:51,42 02:21,42 16:05:30,00 16:07:51,74 02:21,74 00:00,32 7
98 FRYČKA Hynek CZ FORD Cortina 1965 Opava 14:35:30,00 14:37:12,45 01:42,45 15:59:30,00 16:01:13,08 01:43,08 00:00,63 8
70 BENA Tomáš CZ FORD Cortina 1965 Opava 14:36:00,00 14:38:01,08 02:01,08 15:59:00,00 16:00:59,99 01:59,99 00:01,09 9
86 PAŘÍZEK Roman CZ Škoda Octavia 1961 Valašský Veterán Car Club Rožnov p.R. 14:47:30,00 14:50:53,13 03:23,13 16:11:00,00 16:14:24,42 03:24,42 00:01,29 10
74 BLAŽEJ Adam CZ FIAT 124 Spider 1970 Ostrava 14:38:30,00 14:40:11,88 01:41,88 16:00:30,00 16:02:13,19 01:43,19 00:01,31 11
137 STUCHLÍK Tomáš CZ Škoda Octavia Combi 1963 Opava 14:42:00,00 14:44:46,51 02:46,51 16:05:00,00 16:07:45,16 02:45,16 00:01,35 12
77 DOSTÁL Petr CZ MERCEDES BENZ 190D 1966 Moto Club Kravaře 14:46:00,00 14:49:10,76 03:10,76 16:09:00,00 16:12:09,34 03:09,34 00:01,42 13
93 TVRDÝ Václav CZ SIMCA Aronde de luxe 1957 Velká Polom 14:40:30,00 14:43:21,23 02:51,23 16:04:00,00 16:06:49,73 02:49,73 00:01,50 14
131 ADÁMEK Jaroslav CZ Austin Alegro 1976 Krnov 14:48:30,00 14:50:25,06 01:55,06 16:10:00,00 16:11:53,50 01:53,50 00:01,56 15
78 ENGLISCH Marek D ŠKODA Felicia 994 1960 Moto Club Kravaře 14:48:00,00 14:51:08,54 03:08,54 16:12:00,00 16:15:06,83 03:06,83 00:01,71 16
76 BLAŽEJ Petr CZ ALFA ROMEO GTJ 1968 Ostrava 14:39:00,00 14:40:49,35 01:49,35 16:00:00,00 16:01:51,31 01:51,31 00:01,96 17
92 SUROVÍK Miroslav CZ WARTBURG 311- 0 1961 Javorník 14:43:00,00 14:45:29,63 02:29,63 16:06:00,00 16:08:27,12 02:27,12 00:02,51 18
115 JURÁK Vojtěch CZ Ford Kortina 1964 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:44:00,00 14:46:13,19 02:13,19 16:07:00,00 16:09:10,57 02:10,57 00:02,62 19
258 MOSLER Alfred D FIAT 128 SC 1970 AMC Bad Aibling 14:38:00,00 14:39:31,04 01:31,04 16:02:00,00 16:03:33,77 01:33,77 00:02,73 20
73 BIOLEK Petr CZ VW 1200 1961 Krásné Pole 14:35:00,00 14:37:20,45 02:20,45 15:58:30,00 16:00:53,43 02:23,43 00:02,98 21
136 BRETTSCHNEIDER Lubomír CZ Fiat X1/9 1970 Brett One 14:49:00,00 14:51:15,19 02:15,19 16:08:00,00 16:10:18,50 02:18,50 00:03,31 22
90 ROTEK Jiří CZ ŠKODA 1000 MB 1966 Nový Jičín 14:40:00,00 14:41:50,58 01:50,58 16:03:00,00 16:04:47,00 01:47,00 00:03,58 23
99 KUCHNO Jaroslav CZ Škoda Felicia 1961 VCC Rožnov 14:46:30,00 14:49:21,61 02:51,61 16:09:30,00 16:12:17,71 02:47,71 00:03,90 24
83 KUBÁŇ Miroslav CZ ŠKODA 110 R 1970 Šumbark 14:06:00,00 14:08:23,88 02:23,88 16:15:30,00 16:17:49,12 02:19,12 00:04,76 25
82 IVAN Miroslav CZ ŠKODA Octavia 1960 Javorník 14:44:30,00 14:47:20,80 02:50,80 16:07:30,00 16:10:16,01 02:46,01 00:04,79 26
91 SKÁCEL Stanislav CZ ŠKODA Octavia 1962 Moto Club Kravaře 14:41:30,00 14:44:28,95 02:58,95 16:04:30,00 16:07:35,44 03:05,44 00:06,49 27
80 NĚMEC Vladimír Ing. CZ NSU Ro 80 1970 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:45:30,00 14:47:40,73 02:10,73 16:08:30,00 16:10:47,90 02:17,90 00:07,17 28
500 MILATA Max CZ Ford   Hrabyně 14:54:00,00 14:57:47,40 03:47,40 16:15:00,00 16:19:01,37 04:01,37 00:13,97 29
46 GOMOLA Miroslav CZ Innocenti Cooper 1970 Brno 14:06:30,00 14:08:26,78 01:56,78 DFN DFN DFN DFN  
85 HOUŽVA Jaromír CZ TATRA 57 1948 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:51:30,00 14:55:02,82 03:32,82 DFN DFN DFN DFN  
87 POLCAR Miroslav CZ MGA 1500 Roadster 1958 Frýdlant n.O. DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
Pravidelnost MOTO kategorie do r.v. 1945
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
42 BRTNÍK Vladimír CZ BMW R61 1938 Český Klub Historických motocyklů Ostrava 14:16:00,00 14:18:01,52 02:01,52 15:39:30,00 15:41:31,62 02:01,62 00:00,10 1
40 STAROŠTÍK Jaroslav CZ ČZ 175 Speciál 1937 Historic Car Club Mohelnice 14:20:30,00 14:23:08,35 02:38,35 15:43:30,00 15:46:07,52 02:37,52 00:00,83 2
51 KOLÍNEK Tomáš CZ DKW RT3 PS 1936 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:28:30,00 14:31:32,67 03:02,67 15:50:30,00 15:53:31,52 03:01,52 00:01,15 3
34 KRAJČÍK Jan CZ ČZ 175 Standard 1938 Klub historických vozidel SŘÍPOV 14:20:00,00 14:23:22,04 03:22,04 15:46:00,00 15:49:20,77 03:20,77 00:01,27 4
21 HANZELKA Radovan CZ PREMIER 500 SV 1926 Český Klub Historických motocyklů Ostrava 14:22:30,00 14:25:20,11 02:50,11 15:45:00,00 15:47:48,66 02:48,66 00:01,45 5
45 TROJANČÍK Milan CZ BMW R 35 1939 Moto Club Kravaře 14:27:00,00 14:29:34,92 02:34,92 15:42:00,00 15:44:36,39 02:36,39 00:01,47 6
36 ŠINDLER Zdeněk CZ ČZ 250 Sport 1938 S.K.A.M. Olomouc 14:21:00,00 14:23:58,54 02:58,54 15:43:00,00 15:46:00,16 03:00,16 00:01,62 7
101 GREGORYK Marcin PL HD WLA 1942 Klub Benek Opole 14:26:30,00 14:28:47,32 02:17,32 15:43:00,00 15:45:15,66 02:15,66 00:01,66 8
10 BERGER Zdeněk CZ BSA H30DL 1929 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:24:30,00 14:26:40,67 02:10,67 15:50:00,00 15:52:12,88 02:12,88 00:02,21 9
25 JANTA Simon D ČZ 175 1941 Moto Club Kravaře 14:28:00,00 14:31:09,69 03:09,69 15:45:30,00 15:48:37,09 03:07,09 00:02,60 10
52 KOTZIAN Karl D DKW KS 200 1939 Moto Club Kravaře 14:25:00,00 14:27:26,50 02:26,50 15:46:30,00 15:48:59,12 02:29,12 00:02,62 11
12 KRYSTYN Václav CZ Ariel 500 Red Hunter 1934 ČKHM Třebovice 14:20:00,00 14:22:17,98 02:17,98 15:45:00,00 15:47:21,67 02:21,67 00:03,69 12
69 KUBESA Pavel CZ DKW 350 NZ 1942 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:24:30,00 14:27:07,04 02:37,04 15:41:00,00 15:43:32,52 02:32,52 00:04,52 13
67 VÁLEK Jaromír CZ JAWA 250 Special 1938 Velká Polom 14:17:30,00 14:20:38,27 03:08,27 15:41:30,00 15:44:44,38 03:14,38 00:06,11 14
20 ŠIROKÝ Tomáš CZ JAWA 250 Special 1939 KHV Opava 14:17:00,00 14:19:38,40 02:38,40 15:40:00,00 15:42:51,15 02:51,15 00:12,75 15
43 VALA Karel CZ BMW R4 1935 HCC Mohelnice 14:17:00,00 14:19:52,12 02:52,12 15:47:30,00 15:50:37,01 03:07,01 00:14,89 16
1111 KRATOCHVÍL Jiří CZ BSA 770 1924 Helfštýn 14:30:30,00 14:34:17,68 03:47,68 15:54:00,00 15:58:05,01 04:05,01 00:17,33 17
2 GÁŠEK Martin CZ JAWA 175 Special 1938 Valašské Meziříčí DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
3 GÁŠEK Ivo CZ JAWA 350 OHV 1935 Valašské Meziříčí DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
32 FILÍPEK Jiří CZ HD WR Racer 1942 Ludmírov DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
Pravidelnost MOTO kategorie od roku 1946
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
60 RUCKÝ Zdeněk CZ JAWA 250 /11 1947 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:18:30,00 14:21:02,32 02:32,32 15:44:30,00 15:47:02,26 02:32,26 00:00,06 1
26 HORÁK František CZ JAWA 250/11 1948 Šenov u NJ 14:23:30,00 14:25:42,29 02:12,29 15:48:30,00 15:50:42,43 02:12,43 00:00,14 2
8 MATOUŠKOVÁ Kristýna CZ JAWA 550 1955 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:29:00,00 14:33:27,32 04:27,32 15:52:30,00 15:56:57,47 04:27,47 00:00,15 3
53 KOVAL Petr Mgr. CZ JAWA-ČZ 250 / 353 1959 Ludgeřovice 14:27:30,00 14:29:45,06 02:15,06 15:52:00,00 15:54:15,24 02:15,24 00:00,18 4
16 GAWLIK Zdeněk CZ JAWA-ČZ 150/352 1955 Ostrava 14:26:00,00 14:29:10,54 03:10,54 15:48:00,00 15:51:10,79 03:10,79 00:00,25 5
27 SCHNEIDER Robert CZ BMW R90 S 1974 HCC Mohelnice 14:15:30,00 14:17:13,31 01:43,31 15:38:00,00 15:39:43,06 01:43,06 00:00,25 6
81 ALMÁŠI Petr CZ JAWA OGAR 350/18 1950 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:16:00,00 14:17:43,97 01:43,97 15:39:30,00 15:41:14,31 01:44,31 00:00,34 7
35 KUBÍČEK Ondřej CZ JAWA 250/559 1965 MOTOGANG Old Village 14:22:00,00 14:23:57,77 01:57,77 15:47:00,00 15:48:57,36 01:57,36 00:00,41 8
59 STAŘINSKÝ Aleš CZ JAWA 250/11 1949 Studénka 14:23:00,00 25:44,99 02:44,99 15:49:30,00 15:52:15,57 02:45,57 00:00,58 9
79 GAJDŮŠEK Pavel CZ ČZ 150 C 1952 AMK Ecce Homo 14:22:30,00 14:24:49,17 02:19,17 15:44:00,00 15:46:18,57 02:18,57 00:00,60 10
133 GROSSMANN Martin CZ JAWA 250/11 1950 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:23:00,00 14:25:43,15 02:43,15 15:49:30,00 15:52:14,18 02:44,18 00:01,03 11
39 MATÝSEK Zdeněk CZ JAWA 250/11 1947 Moto Club Kravaře 14:20:30,00 14:22:46,80 02:16,80 15:46:00,00 15:48:17,84 02:17,84 00:01,04 12
62 FILÍPEK Pavel CZ ČZ 125 1952 Vilémov 14:29:30,00 14:32:04,70 02:34,70 15:50:00,00 15:52:35,98 02:35,98 00:01,28 13
13 DANDOŠ Rostislav CZ JAWA-ČZ 175/356 1958 Vítkov 14:18:30,00 14:20:58,35 02:28,35 15:44:30,00 15:46:59,77 02:29,77 00:01,42 14
41 ČEGAN Jaromír CZ JAWA 500 OHC 1956 ČKHM 14:18:00,00 14:20:10,41 02:10,41 15:40:30,00 15:42:42,81 02:12,81 00:02,40 15
71 KLEIN Jiří CZ JAWA 250/11 1957 Veteran Car Club Ostrava 14:18:00,00 14:20:31,65 02:31,65 15:40:30,00 15:42:58,89 02:28,89 00:02,76 16
50 ZAJÍČEK Jan CZ JAWA 250/353 - 4 PAV 1960 Velké Albrechtice 14:21:30,00 14:24:27,84 02:57,84 15:47:30,00 15:50:30,67 03:00,67 00:02,83 17
14 DORUŠÁK Jan CZ JAWA 250/11 1950 Moto Club Kravaře 14:28:00,00 14:30:37,05 02:37,05 15:45:30,00 15:48:10,09 02:40,09 00:03,04 18
1 GÁŠEK Daniel CZ JAWA 555 1955 Valašské Meziříčí 14:30:00,00 14:33:25,22 03:25,22 15:52:30,00 15:55:52,07 03:22,07 00:03,15 19
24 JANEČEK Ondra CZ ČZ 150 Rikša 1950 Opava 14:26:30,00 14:29:25,45 02:55,45 15:42:30,00 15:45:28,69 02:58,69 00:03,24 20
103 BUHL Bernard PL IŽ 350 1961 Klub Benek Opole 14:19:30,00 14:22:00,00 02:30,00 15:44:00,00 15:46:26,76 02:26,76 00:03,24 21
15 DUŠEK Vladimír CZ ČZ 250/475 Sport 1962 KHV Opava 14:16:30,00 14:18:38,64 02:08,64 15:40:00,00 15:42:12,87 02:12,87 00:04,23 22
302 KOPYEC Robert PL M72 1947 Opole 14:27:30,00 14:29:47,77 02:17,77 15:42:30,00 15:44:52,14 02:22,14 00:04,37 23
23 HOLÁŇ Milan CZ JAWA 250/11 1950 Velká Polom 14:28:30,00 14:30:50,03 02:20,03 15:50:30,00 15:52:54,57 02:24,57 00:04,54 24
301 ROZALOWSKI PL BMW 1954 Krapkowice 14:27:00,00 14:29:26,42 02:26,42 15:51:00,00 15:53:21,84 02:21,84 00:04,58 25
31 KOTZIAN Karel D JAWA 250/353 1957 Moto Club Kravaře 14:25:00,00 14:27:09,03 02:09,03 15:46:30,00 15:48:43,65 02:13,65 00:04,62 26
6 ADAMEC Milan CZ ČZ 250/455 1961 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:25:30,00 14:27:52,62 02:22,62 15:49:00,00 15:51:27,34 02:27,34 00:04,72 27
134 KARÁSEK Alois CZ JAWA 250/11 1952 Budišov 14:24:00,00 14:26:24,74 02:24,74 15:49:00,00 15:51:19,65 02:19,65 00:05,09 28
49 VOLNÁ-KUBÍČKOVÁ Šárka CZ JAWA 20 1970 MOTOGANG Old Village 14:29:30,00 14:32:22,31 02:52,31 15:53:00,00 15:55:58,72 02:58,72 00:06,41 29
75 VÁLEK Petr CZ JAWA 250/11 1948 Velká Polom 14:17:30,00 14:20:36,31 03:06,31 15:41:30,00 15:44:42,77 03:12,77 00:06,46 30
300 JAROSZ PL BMW 1955 Opole 14:24:00,00 14:26:37,03 02:37,03 15:51:30,00 15:54:14,95 02:44,95 00:07,92 31
132 HAVRÁNEK Jiří CZ JAWA 250/11 1948 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:25:30,00 14:27:58,74 02:28,74 15:53:00,00 15:55:37,46 02:37,46 00:08,72 32
104 WOJTKIEWITCZ Jakub PL MZ 250 ES 1971 Klub Benek Opole 14:19:30,00 14:22:01,03 02:31,03 15:41:00,00 15:43:21,16 02:21,16 00:09,87 33
17 GRYGAR Lukáš CZ ČZ 125/453 1961 Jakubčovice 14:21:00,00 14:23:47,29 02:47,29 15:51:30,00 15:54:07,07 02:37,07 00:10,22 34
61 VAVREČKA Ondřej CZ ČZ 125 t 1949 Klub historických vozidel SŘÍPOV 14:31:00,00 14:35:20,64 04:20,64 15:53:30,00 15:57:38,95 04:08,95 00:11,69 35
18 LETTOVSKÝ Ladislav CZ Honda CB 185 S 1974 Frýdek 14:16:30,00 14:18:51,26 02:21,26 15:42:00,00 15:44:34,53 02:34,53 00:13,27 36
55 VAVREČKA Pavel CZ JAWA Stadion 22 1961 Klub historických vozidel SŘÍPOV 14:31:00,00 14:35:46,18 04:46,18 15:53:30,00 15:58:02,80 04:32,80 00:13,38 37
100 ŽUROVEC Marek CZ ČZ 175 477 1969 Klimkovice 14:22:00,00 14:24:31,92 02:31,92 15:47:00,00 15:49:45,34 02:45,34 00:13,42 38
44 STIBŮREK Jindřich CZ JAWA 250/11 1946 Fulnek 14:23:30,00 14:27:38,03 04:08,03 15:48:30,00 15:50:52,00 02:22,00 01:46,03 39
22 BOHM Aleš CZ JAWA S11 1959 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
28 KLAPETEK Jan CZ ČZ 175 typ 501 1960 Opava DFN DFN DFN DFN DFN DFN DFN  
38 MATOUŠEK Jaroslav CZ ČZ 125 t 1948 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:29:00,00 14:32:39,69 03:39,69 DFN DFN DFN DFN  
63 STANIŠ František CZ JAWA-ČZ 150/352 1956 Veteran Car Club Ostrava 14:45:00,00 14:47:26,82 02:26,82 DFN DFN DFN DFN  
Pravidelnost MOTO mimo soutěž
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
304 LAZIK Robert PL YAMAHA 1993 Opole 14:21:30,00 14:23:23,50 01:53,50 15:43:30,00 45:23,38 01:53,38 00:00,12  
303 WOJTALA Hubert PL YAMAHA 2000 Opole DFN DFN DFN 15:52:00,00 15:54:12,74 02:12,74 DFN  
Pravidelnost AUTO kategorie Velorex
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
58 MYTYZEK Marek CZ VELOREX 350/16 1962 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 34:00,00 38:16,16 04:16,16 15:57:30,00 16:01:46,27 04:16,27 00:00,11 1
56 VAVREČKA Stanislav CZ VELOREX 350/16 1970 Klub historických vozidel SŘÍPOV 14:32:00,00 14:34:51,67 02:51,67 15:55:00,00 15:57:50,81 02:50,81 00:00,86 2
139 TRLIFAJ Vladimír CZ VELOREX 350/16 1969 Vel. Smaz 14:32:30,00 14:35:12,61 02:42,61 15:55:30,00 15:58:07,18 02:37,18 00:05,43 3
140 GRODOVÁ Alžběta CZ VELOREX 350/16 1965 Vel. Smaz 14:33:30,00 14:36:38,66 03:08,66 15:57:00,00 16:00:15,75 03:15,75 00:07,09 4
138 DRAGON Radim CZ VELOREX 250/16 1960 Vel. Smaz 14:34:30,00 14:37:23,02 02:53,02 15:56:00,00 15:59:03,23 03:03,23 00:10,21 5
141 GRODA Miloš CZ VELOREX 350/16 1971 Vel. Smaz 14:33:00,00 14:36:54,66 03:54,66 15:56:30,00 16:00:00,99 03:30,99 00:23,67 6
Pravidelnost MOTO kategorie závodní
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub 1. jízda 2. jízda Rozdíl Pořadí
Start Cíl Čas Start Cíl Čas
108 HALFAR Jaromír CZ HERCULES 500 Roadster 1928 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:13:30,00 14:15:52,74 02:22,74 15:38:30,00 15:40:52,84 02:22,84 00:00,10 1
9 JANÍK Pavel CZ MOTO GUZZI 350 1974 AMK Brno 14:08:00,00 14:09:50,31 01:50,31 15:32:30,00 15:34:20,54 01:50,54 00:00,23 2
112 SYNEK Josef CZ YAMAHA TR3 1970 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:09:00,00 14:10:32,88 01:32,88 15:35:00,00 15:36:32,64 01:32,64 00:00,24 3
109 ZAVADIL Václav CZ JAWA 250/353 AMR 1955 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:12:30,00 14:14:27,29 01:57,29 15:34:30,00 15:36:27,73 01:57,73 00:00,44 4
4 NESPĚŠNÝ Jiří CZ BENELLI - MOTO Gvatro 500 1974   14:12:00,00 14:13:46,60 01:46,60 15:35:30,00 15:37:15,99 01:45,99 00:00,61 5
47 KOPEČEK Jiří CZ JAWA 350 OHV 1940 Moto Kopeček Holešov 14:13:00,00 14:14:48,94 01:48,94 15:38:30,00 15:40:20,03 01:50,03 00:01,09 6
72 PECHNÍK Čestmír CZ JAWA 18 1950 KHV Opava 14:09:30,00 14:11:13,40 01:43,40 15:33:30,00 15:35:14,53 01:44,53 00:01,13 7
11 CHYBA Zdeněk CZ JAWA MD 250 1947 AMK VÍTKOV - Slezský Veterán Klub 14:14:00,00 14:16:10,99 02:10,99 15:39:00,00 15:41:09,39 02:09,39 00:01,60 8
54 MATSCHIN Gerold CZ ČZ Walter 1952 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:11:00,00 14:13:16,15 02:16,15 15:36:00,00 15:38:14,30 02:14,30 00:01,85 9
95 HOUŠŤ Zdeněk CZ JAWA 250 Banán 1963 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:15:00,00 14:16:34,69 01:34,69 15:37:30,00 15:39:02,77 01:32,77 00:01,92 10
29 KNAB Werner CZ ČZ 125 SD 1949 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:15:30,00 14:18:06,59 02:36,59 15:51:00,00 15:53:38,63 02:38,63 00:02,04 11
30 KNABOVÁ Patricie CZ MTX 125 1977 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:10:30,00 14:12:54,17 02:24,17 15:34:00,00 15:36:20,50 02:20,50 00:03,67 12
48 HOLÁSEK Václav CZ YAMAHA DS 7 250 1971 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:14:30,00 14:16:05,46 01:35,46 15:36:30,00 15:38:01,39 01:31,39 00:04,07 13
111 STANIŠ Vojtěch CZ YAMAHA RD 200 1975 Veteran Car Club Ostrava 14:10:00,00 14:11:58,16 01:58,16 15:37:00,00 15:38:53,33 01:53,33 00:04,83 14
5 KRUŽÍK Antonín CZ YAMAHA TZ 250 1975 Mototeam Kružík 14:08:30,00 14:10:15,96 01:45,96 15:33:00,00 15:34:29,41 01:29,41 00:16,55 15
19 KRÁLÍK Ivan CZ BENELLI - MOTO Gvatro 500 1975 Ostrava - Michálkovice 14:11:30,00 14:13:39,64 02:09,64 DFN DFN DFN DFN  
37 LIŠKA Ondřej CZ ČZ 125 1959 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 14:19:00,00 14:21:24,35 02:24,35 DFN DFN DFN DFN  


Výsledková listina nejrychlejší auto
St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Kat. Klub Čas
258 MOSLER Alfred D FIAT 128 SC 1970 A2 AMC Bad Aibling 01:31,04
74 BLAŽEJ Adam CZ FIAT 124 Spider 1970 A2 Ostrava 01:41,88
98 FRYČKA Hynek CZ FORD Cortina 1965 A2 Opava 01:42,45



ředitel Tomáš Prokš
vedoucí trati Miroslav Skupina
vedoucí depa Petr Humplík
startér Petr Bracek
hlavní časoměřič  Václav Nesporý
hlavní rozhodčí Václav Zavadil

sponzoři: