Mezinárodní Jízda pravidelnosti
historických vozidel do vrchu
VIKŠTEJN 2008
19. ročník

logo

6. září 2008


Pořádatelé:

AMK Vítkov SVK, Město Vítkov, PROFILY s.r.o., ADIV s.r.o Opava, HAGEMANN a.s. Opava, K+K.s.r.o. dopravní značení, ROBERT BOSCH odbytová společnost s r.o, JAROMÍR MAJEWSKI – servis požární ochrany, Obec Jakubčovice nad ODROU


Výsledková listina


AVIP - Pravidelnost AUTO

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Nejlepší čas" Průměrná
rychlost
"Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
194 STANIŠ František CZ MTX 1-03 F.EASTER 1976 Staniš Racing Team 01:44,60 55,82 00:00,39 1
42 BARON Leo CZ ŠKODA 1100 MBX 1967 Veteran Club Frýdek Místek 02:19,16 41,96 00:00,40 2
9 ROTEK Jiří CZ ŠKODA 1000 MB B5 1966 Nový Jičín 01:50,28 52,95 00:00,41 3
44 FRYŠTÁK František SK ŠKODA Tudor Cabrio 1950 AMK PIEŠŤANY 02:33,70 37,99 00:00,61 4
219 PAŘÍZEK Roman CZ ŠKODA 110 R 1970 VCC Beskydy 02:39,25 36,67 00:01,01 5
280 LAMICH Petr CZ VAZ 2103 MTX 1975 Ostrava 01:35,22 61,32 00:01,30 6
152 ZÁHOŘ Josef CZ AERO 30 1935   03:56,86 24,65 00:01,53 7
8 ROTEK Ivo CZ RENAULT R8 1967 Nový Jičín 01:45,25 55,48 00:01,56 8
51 STUCHLÍK Ladislav CZ TATRA 30 1928 Opava 02:41,20 36,22 00:01,81 9
46 HUMPLÍK Libor CZ HILLMAN MINX 3B 1960 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:28,53 39,31 00:02,96 10
70 JANŠA František CZ TATRA 603 1967   02:10,41 44,78 00:04,82 11
58 KUPKA Jindřich CZ TATRA 30 1932 Moto Club Kravaře 03:10,30 30,68 00:05,12 12
49 KUBÁŇ Miroslav CZ ŠKODA 110 R 1977 VCC Ostrava 02:15,18 43,20 00:06,70 13


M1 - Pravidelnost MOTO do roku výroby 1945

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Nejlepší čas" Průměrná
rychlost
"Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
100 GÁŠEK Martin CZ JAWA 175 Special 1938 Valašské Meziříčí 02:58,49 32,71 00:00,07 1
35 ČEGAN Jaroslav CZ JAWA 250 1938 ČKHM Třebovice 02:26,26 39,92 00:00,16 2
19 VALENTA Luděk CZ ARDIE SS 31 Silberpfeil 1931 VCC Uherské Hradiště 02:25,91 40,02 00:00,63 3
57 DUDA Jiří CZ ARIEL 557 1931 ČKHM Třebovice 02:18,56 42,14 00:00,92 4
144 MYTYZEK Marek CZ ZEDEL 500 1927 ČKHM Třebovice 02:36,91 37,21 00:01,60 5
85 JURČEK Roman CZ ČZ 175 ST 1938 Moto Club Kravaře 02:34,18 37,87 00:01,69 6
143 MUROŇ Tomáš CZ ČZ 98 1938 ČKHM Třebovice 03:15,91 29,81 00:01,75 7
16 ŠLIMAR Petr CZ ČZ 250 Tourist 1936 Veteran Car Club Ostrava 02:29,28 39,12 00:02,37 8
134 KRYSTYN Václav Ing. CZ OMEGA model 7 1927 ČKHM Třebovice 02:28,64 39,28 00:02,64 9
31 BRTNÍK Vladimír CZ BMW R 61 1938 ČKHM Třebovice 02:35,48 37,56 00:02,67 10
126 KLEIN Jiří CZ JAWA 350 OHV 1936 Veteran Car Club Ostrava 02:24,03 40,54 00:04,29 11
15 ŠIROKÝ Tomáš Bc. CZ JAWA 250 SPECIÁL 1939 KHV Opava 03:09,09 30,88 00:07,18 12
6 STAROŠTÍK Jaroslav CZ ČZ 175 Speciál 1937 HCC Mohelnice 02:34,40 37,82 00:07,34 13
13 ŠINDLER Zdeněk CZ ČZ 250 Sport 1938 S.K.A.M. Olomouc 02:49,75 34,40 00:07,73 14
135 KUBESA Pavel CZ DKW NZ 350 1942 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:30,90 38,70 00:09,43 15
128 KOLÍNKOVÁ Kristýna CZ DKW RT3 PS 1936 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 03:05,81 31,43 00:12,15 16
151 VALÁŠEK Stanislav CZ BMW R6 1937 Čelechovice 02:35,32 37,59 00:12,62 17


M2 - Pravidelnost MOTO rok výroby 1946 - 1970

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Nejlepší čas" Průměrná
rychlost
"Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
12 STAŘINSKÝ Aleš CZ JAWA 350/18 1952 ČKHM Třebovice 02:15,85 42,98 00:00,09 1
69 DAK Lumír CZ JAWA 250 / 11 1948 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:12,18 44,18 00:00,10 2
113 HAVRÁNEK Ivan CZ JAWA 250 / 11 1949 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:09,47 45,10 00:00,13 3
146 NEDĚLA František CZ Stadion 50 1956 VCC Ostrava 05:33,13 17,53 00:00,14 4
25 VÍCHA Rostislav CZ ČZ 150 C 1951 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:26,26 39,92 00:00,16 5
87 FRANK Jaroslav CZ Manet S125/03/B TATRAN 1965 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:36,21 37,38 00:00,18 6
34 BUREK Roman CZ ČZ 175 skútr 1961 Dětmarovice 02:45,96 35,18 00:00,23 7
47 DOSTÁL Martin CZ ČZ 125 T 1949 Moto Club Kravaře 02:52,72 33,81 00:00,26 8
21 ALMÁŠI Petr CZ JAWA 250 Panel 1955 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:01,00 48,26 00:00,49 9
56 DORUŠÁK Jan St. D JAWA 250/11 1950 Moto Club Kravaře 02:35,75 37,49 00:00,55 10
130 KOPIEC Robert PL M 72 1947 Klub Benek Opole 03:03,96 31,74 00:00,58 11
80 EGERTOVÁ Lenka CZ ČZ 150 C 1950 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:15,72 43,02 00:00,63 12
148 POŠTULKA Petr CZ JAWA-ČZ 250/353 1958 Ostrava 02:23,68 40,64 00:00,85 13
59 LARIŠ Tomáš CZ JAWA 250/11 1947 Moto Club Kravaře 02:14,88 43,29 00:01,09 14
132 KOVAL Petr CZ JAWA-ČZ 250/353 1959 Ludgeřovice 02:23,75 40,62 00:01,44 15
68 ŠABRŠULA Zdeněk CZ JAWA 350/18 1952   02:01,50 48,06 00:01,89 16
127 PÁLENÍK Jan CZ JAWA 250 1964   02:07,25 45,89 00:02,00 17
107 VENCLOVSKÝ Pavel CZ JAWA 250/353 1960 CSMS Frýdek Místek 02:24,97 40,28 00:02,07 18
149 ŠPERLÍN Petr CZ ČZ 150 1950 ČKHM Třebovice 02:43,84 35,64 00:02,12 19
106 GELLNER Jaroslav CZ JAWA 500 OHC 1957 Neplachovice 02:05,44 46,55 00:02,17 20
63 GAJDŮŠEK Pavel CZ ČZ 150C 1952 AMK Ecce Homo Šternberk 02:14,65 43,37 00:02,22 21
133 KOVAL Vojtěch CZ ČZ 250 / 455 1961 Ludgeřovice 02:13,32 43,80 00:02,23 22
40 DORUŠÁK Jan CZ JAWA 250/11 1951 Moto Club Kravaře 02:09,69 45,02 00:02,38 23
120 HUMPLÍK Petr Jr. CZ JAWA-ČZ 125/351 1954 Es-Ka VK ČR 02:38,73 36,79 00:02,49 24
72 HORÁK František CZ JAWA 250/11 1949 VCCC Rožnov pod Radhoštěm 02:13,43 43,76 00:02,72 25
4 SČUČKA Jiří CZ DOUGLAS 350 1947 ČKHM Třebovice 02:07,03 45,97 00:03,18 26
50 DOSTÁL Petr CZ JAWA 250/11 1949 Moto Club Kravaře 02:09,03 45,25 00:03,23 27
153 GEROLT Václav CZ JAWA 550 1958   03:53,23 25,04 00:03,32 28
32 BUHL Bernard PL IŽ 56 1961 Klub Benek Opole 02:19,06 41,99 00:03,48 29
67 STIBŮREK Jindřich CZ JAWA 250 1962 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:42,43 35,95 00:03,77 30
155 KARÁSEK Alois CZ JAWA 250/11 1951 AMK Budišov 03:01,56 32,16 00:03,85 31
14 ADAMEC Milan CZ JAWA 350 1963 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:34,85 37,71 00:04,54 32
94 GÁŠEK Daniel CZ JAWA 555 1960 Valašské Meziříčí 03:31,30 27,63 00:04,75 33
3 ROZANOSKI Bogdan PL Junak 350 1962 Klub Benek Opole 02:34,01 37,91 00:05,31 34
138 MARALÍK Aleš CZ JAWA 350/360 1958 Krmelín 02:02,19 47,79 00:05,67 35
122 IMMR Adolf CZ ČZ 125 T 1949 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:38,95 36,74 00:07,39 36
139 MASEK Martin CZ Harley Davidson 1971 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:42,44 35,95 00:08,08 37
137 MALOUŠEK Libor CZ JAWA 250/11 1946 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:17,67 42,41 00:25,88 38
154 RUTSKÝ Zdeněk CZ JAWA 250/11 1947   03:27,87 28,09 00:30,64 39
145 HOLOTÍK Richard CZ M72 1947   03:00,98 32,26 00:34,37 40
65 FIŠER Jiří CZ JAWA 90 Cross 1969 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:12,63 44,03 03:39,85 41
30 WOJTALA Hubert PL MZ 250 1959 Klub Benek Opole DFN DFN DFN  
64 DUDECK Mike CZ SIMSON AWO Touren 1952 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub DFN DFN DFN  
150 PRAVDA Vlastimil CZ ČZ 250 1970 KHV Opava DFN DFN DFN  


Z - Pravidelnost MOTO závodní

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Nejlepší čas" Průměrná
rychlost
"Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
1 CHAMRÁD Svatopluk CZ ČZ 125 1968 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 02:00,77 48,35 00:00,49 1
901 PAVLISKA Bohumil CZ ČZ 150 Ga-Pa 1954 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 02:40,03 36,49 00:00,60 2
708 SYNEK Josef CZ YAMAHA TR3 1970 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 01:33,41 62,51 00:00,68 3
92 JANÍK Pavel CZ MOTO GUZI 350 1962   01:44,76 55,74 00:00,79 4
129 KOPEČEK Jiří CZ JAWA 350 OHV 1940 Moto Kopeček Holešov 01:46,11 55,03 00:00,89 5
60 BROŽ Pavel CZ JAWA 350 R 1965 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 01:58,33 49,35 00:01,00 6
90 HALFAR Jaromír CZ JAWA 250 RSV 1960 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 01:41,45 57,56 00:01,11 7
98 HROMÁDKA Lukáš CZ JAWA 360 Tramvaj 1982 AMK PD Kopřivnice 01:52,56 51,88 00:01,25 8
27 STANIŠ Vojtěch CZ YAMAHA RD 200 1975 Staniš Racing Team 01:52,18 52,05 00:01,54 9
75 KOLÍNEK Tomáš CZ JAWA 50 1970 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:44,18 35,57 00:01,98 10
7 CHYBA Zdeněk CZ JAWA MD 250 1947 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 02:09,56 45,07 00:02,39 11
71 LIŠKA Ondřej CZ ČZ 125 1959 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 02:08,85 45,32 00:03,29 12
41 KNABOVÁ Patricie CZ MV Agusta 250 1966 CMSC FRÝDEK MÍSTEK 02:17,09 42,59 00:04,15 13
2 PRAŽÁK Vítězslav CZ JAWA 250 1963 AMK Budišov 03:24,88 28,50 00:06,38 14
66 KNAB Werner CZ TEROT Vigor 350 1934 CMSC FRÝDEK MÍSTEK DFN DFN DFN  


Sponzoři:

JAROMÍR MAJEWSKI
– servis požární ochrany



Ceny do soutěže věnovali:

AMK Vítkov SVK
Město VÍTKOV
ACC BOSCH Kunín
SKM Trans Opava s.r.o.
ŠTĚPÁN HUTNÍK s.r.o.
Starosta Města Vítkova p. ing Pavel SMOLKA
Četnín s.r.o  čerpací stanice Vítkov
AD TECHNIK s.r.o.
AUTOCORA OS s.r.o.
ALMA PNEU s.r.o.
Fa. PURE – SOLVE
Iveta ŠŤASTNÍKOVÁ – výroba a distribuce drogérie
ŘEZNICTVÍ UZENÁŘSTVÍ Lubomír Hluchý
Autotechna Vítkov
Farma – GRIM
IVAN KOŘÍNEK – oleje,maziva
Fa.MGL s.r.o  gumové výrobky
Fa.INSPORTLINE Vítkov
SEDLÁŘSTVÍ Jan KRŠŇÁK