XX. ročník
Mezinárodní Jízdy pravidelnosti
historických vozidel do vrchu
VIKŠTEJN 2009

5. září 2009


logo    Vikštejn             



Pořádatelé:

AMK Vítkov SVK, Město Vítkov, PROFILY s.r.o., HAGEMANN a.s. Opava, K+K.s.r.o. dopravní značení, ROBERT BOSCH odbytová společnost s r.o, JAROMÍR MAJEWSKI – servis požární ochrany, Autocora s.r.o., inSPORTline s.r.o.


Výsledková listina


AVIP - Pravidelnost AUTO

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
66 HRBÁČEK František CZ ŠKODA Supersport 1950 Javorník 00:00,09 1
0 BARON Leo CZ S 1000 MBX 1976 VCC Ostrava 00:00,40 2
73 VRÁNOVÁ Olga CZ METALEX ŠKODA Buggy 1970 Javorník 00:00,49 3
9 ROTEK Jiří CZ ŠKODA 1000 MB B5 1966 Nový Jičín 00:00,51 4
8 ROTEK Ivo CZ RENAULT R8 1963 Nový Jičín 00:00,65 5

Nejrychlejší jízda:
ROTEK Ivo - 01:42,95
ROTEK Jiří - 01:44,96
HRBÁČEK František - 01:47,90


M1 - Pravidelnost MOTO do roku výroby 1945

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
4 BRTNÍK Vladimír CZ BMW R 61 1938 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:00,33 1
56 VALENTA Luděk CZ ARDIE 1938 VCC Uherské Hradiště 00:00,49 2
35 KOLÍNEK Tomáš CZ DKW RT 3 PS 1936 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:00,58 3
33 KLEIN Jiří CZ PREMIER 500 1929 Veteran Car Club Ostrava 00:00,65 4
17 DUDA Jiří CZ ARIEL 557 1931 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:01,09 5
54 ŠLIMAR Petr CZ ČZ 250 Tourist 1936 VCC Ostrava 00:01,15 6
82 DRAGON Radim CZ PRAGA 500 BD 1932 Opava 00:01,50 7
21 GÁŠEK Daniel CZ JAWA 100 ROBOT 1938 Valašské Meziříčí 00:01,67 8
45 MYTYZEK Marek CZ JAWA 250 Special 1936 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:01,70 9
6 BERGER Zdeněk CZ BSA S 30 OHV 1927 Kopřivnice 00:01,88 10
26 KOČÍ Alexandr CZ ČZ 350 1939 Opava 00:02,07 11
38 KRYSTYN Václav Ing. CZ OMEGA model 7 1927 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:02,10 12
5 BUREK Roman CZ TRIUMPH B 254F 1939 VCC Ostrava 00:02,23 13
53 ŠINDLER Zdeněk CZ ČZ 250 Sport 1938 SKAM 00:02,60 14
22 GÁŠEK Ivo CZ JAWA 350 OHV 1935 Valašské Meziříčí 00:02,73 15
34 ŠIROKÝ Tomáš Mgr. CZ JAWA 250 Special 1939 Opava 00:04,55 16
58 VEJMOLA Luděk CZ JAWA 250 Speciál 1937 Oldtimer club Helfštýn 00:04,88 17
39 KUBESA Pavel CZ DKW NZ 350 1942 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:07,96 18
23 GÁŠEK Martin CZ JAWA 175 Special 1939 Valašské Meziříčí 01:25,09 19
27 HAVRÁNEK Ivan CZ TRIUMPH 350 1934 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub DFN DFN
62 KNAB Werner CZ TERROT 350 HST 1929 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek DFN DFN

Nejrychlejší jízda:
BRTNÍK Vladimír - 01:58,61
BERGER Zdeněk - 02:01,87
GÁŠEK Ivo - 02:06,69


M2 - Pravidelnost MOTO rok výroby 1946 - 1970

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
51 MARALÍK Aleš CZ JAWA 350 1968 Krmelín 00:00,24 1
98 LARYŠ Tomáš CZ JAWA 250/11 1947 MC Kravaře 00:00,40 2
16 PRAVDA Vlastimil CZ ČZ 250 1970 KHV Opava 00:00,48 3
74 KOTZIAN Karel D JAWA 250 / 353 1957 MC Kravaře 00:00,49 4
14 DOSTÁL Martin CZ ČZ 125T 1949 MC Kravaře 00:00,59 5
30 HORÁK František CZ JAWA 250/11 1948 VVCC Rožnov p.R. 00:00,61 6
28 HAVRÁNEK Jiří CZ JAWA 250/11 1951 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:00,71 7
59 VÍCHA Rostislav CZ ČZ 150 C 1951 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:00,73 8
29 HENZEL Radek CZ JAWA 250/11 1950 Studénka 00:00,90 9
52 ŠČUČKA Jiří Ing. CZ NORTON ES 2 1949 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:01,11 10
20 GAJDUŠEK Pavel CZ ČZ 150 C 1952 AMK Ecce Homo Šternberk 00:01,22 11
44 MUROŇ Tomáš CZ ČZ 150 C 1952 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:01,33 12
78 SMETANA Libor CZ JAWA 350/18 1949 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:01,45 13
15 DOSTÁL Petr CZ JAWA 250/11 1949 MC Kravaře 00:01,48 14
70 KOPIEC Robert PL M - 72 1947 Klub Benek Opole 00:01,75 15
48 ZIGBERT Jurosz PL MZ 250 Klub Benek Opole 00:01,88 16
77 KOPEČNÝ Karel CZ JAWA 250/11 1947 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:01,91 17
3 ČEMPEL Martin CZ ČZ 150 C 1950 Dětmarovice 00:02,09 18
61 KUBÍČEK Ondra CZ JAWA 250/559 1965 Gumoví medvídci MC 00:02,20 19
76 MALOUŠEK Libor CZ JAWA 250/11 1946 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:02,33 20
25 GURECKÝ Rostislav CZ Dněpr K-750 1959 ČKHM Ostrava - Třebovice 00:02,65 21
57 VDOVIČÍK Petr CZ JAWA 250/11 1951 Kyjovice 00:03,00 22
42 MAŠEK Martin CZ HARLEY DAVIDSON Showel Sportster 1971 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:03,12 23
67 KULHÁNEK Pavel Ing. CZ JAWA 250/353 1957 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:03,29 24
68 BUHL Bernard PL MZ 250 Klub Benek Opole 00:04,26 25
63 IMMR Adolf CZ ČZ 250/455 1961 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:04,34 26
69 SADÍLEK Zdeněk CZ JAWA 250/11 Enduro 1949 Zašová 00:04,89 27
2 ADAMEC Milan CZ JAWA 350 / 354 1963 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:05,96 28
79 STIBŮREK Jindřich CZ JAWA 250 1965 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:07,28 29
64 FRANK Jaroslav CZ Manet S 125/03/B Tatran 1966 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:07,83 30
75 VOLDÁN Jiří CZ JAWA 350 / 12 1950 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:08,01 31
18 DUDECK Mike CZ SIMSON AWO Touren 1955 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:11,43 32
12 DAK Lumír CZ JAWA 350 1962 Rybníčky 00:11,55 33
81 MALCHÁREK David CZ JAWA 250 1968 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:11,88 34
88 KLEIN Jiří II CZ ČZ 175 1962 MC Kravaře 00:12,58 35

Nejrychlejší jízda:
PRAVDA Vlastimil - 01:53,75
MARALÍK Aleš - 01:56,12
HAVRÁNEK Jiří - 02:02,37


Z - Pravidelnost MOTO závodní

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
32 CHAMRÁD Tomáš CZ MV Agusta 150 GT 1961 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek 00:00,19 1
71 LIŠKA Ondřej CZ ČZ 125 1963 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek 00:01,36 2
1 CHAMRÁD Svatopluk CZ ČZ 125 1969 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek 00:01,59 3
49 STANIŠ Vojtěch CZ YAMAHA RD 200 1975 VCC Ostrava 00:01,75 4
55 KOPEČEK Jiří CZ JAWA 350 OHV 1940 Moto Kopeček Holešov 00:02,00 5
11 PAVLISKA Bohumil CZ ČZ 150 RS 1952 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek 00:02,46 6
43 MATOUŠEK Jaroslav CZ PEUGEOT P 111 1931 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:02,87 7
72 SZLACHTA Bruno CZ JAWA 250 Junior 1968 Moto Szlachta 00:03,10 8
90 HALFAR Jaromír CZ JAWA 250 1960 VCC Ostrava 00:03,46 9
99 STARINSKÝ Aleš CZ JAWA 250 1965 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub 00:05,36 10
41 KNABOVÁ Patricie CZ MV Agusta 250 1966 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek 00:11,32 11
86 HOUŠŤ Zdeněk CZ BENELLI 500 1970 Classic Motor Sport Club Frýdek-Místek DFN DFN

Nejrychlejší jízda:
SZLACHTA Bruno - 01:36,58
HALFAR Jaromír - 01:37,88
KOPEČEK Jiří - 01:44,31
STANIŠ Vojtěch - 01:47,53
CHAMRÁD Svatopluk - 01:58,89
LIŠKA Ondřej - 02:03,20
PAVLISKA Bohumil - 02:07,55
KNABOVÁ Patricie - 02:11,17
CHAMRÁD Tomáš - 02:17,19
STARINSKÝ Aleš - 02:24,66
MATOUŠEK Jaroslav - 02:59,25


Sponzoři:



JAROMÍR MAJEWSKI
– servis požární ochrany