Soutěž historických vozidel
15. července 2006
POLI veterán jízda


 

Výsledková listina

 Kategorie MOTO do r.v. 1945
St.č. Země Jméno Stroj R.v. Klub Bodové hodnocení jednotlivých úkolů
(kdo má nejvíc vyhrál)
Body
celkem
Pořadí
1 2 3 4 5 6 7 8
36 CZ Lubomír Foltýn Zundapp 350 1939 Trojanovice 5 16 3 4 5 5 22 5 65 1.
69 CZ Václav Tělecký ČZ 175 Special 1936 Václavocice 5 16 2 5 5 5 21 5 64 2.
25 CZ Vladimír Míček J K B 1930 Kopřivnice 5 16 1 4 5 5 21 5 62 3.
5 CZ Tomáš Široký JAWA 250 Speciál 1939 Opava 0 19 1 5 5 5 22 5 62 4.
6 CZ Milan Trojančík BMW R 35 1939 Neplachovice 5 11 2 5 5 5 22 5 60 5.
35 CZ ing.Václav Krystyn Ariel 500 Red Hunter 1934 Hlučín 5 16 1 5 5 0 22 5 59 6.
8 CZ Vladimír Brtník BMW R61 1938 Hrabůvka 5 16 0 4 5 0 23 5 58 7.
26 CZ Jan Krajčík ČZ 175 Standart 1938 Vávrovice 0 15 1 5 5 5 22 5 58 7.
7 CZ Radim Dragon JAWA 250 Speciál 1939 Stěbořice 5 17 1 4 5 0 21 5 58 9.
52 D Karel Kotzian DKW KS 200 1939 Kravaře 5 14 1 5 5 0 21 0 51 10.
57 CZ Roman Jurček ČZ 175 Standart 1938 Kravaře 5 8 2 4 5 0 21 5 50 11.
75 CZ Jiří Havránek Triumph Kongres 1934 Studénka 5 21 3 5 5 0   5 44 12.
48 CZ Pavel Tkačík BMW R35 1938 Hlučín 5 16 2 4 5 0   5 37 13.
56 CZ Luděk Sokol Victoria KR 35 1936 Děrné             22   22 14.
59 CZ Martin Sokol ČZ 175 Special 1938 Fulnek             21   21 15.
83 PL Marian Gregorcik HD WLA 1942 Opole   10 1   5 0   5 21 16.
 Kategorie MOTO od r.v. 1946
St.č. Země Jméno Stroj R.v. Klub Bodové hodnocení jednotlivých úkolů
(kdo má nejvíc vyhrál)
Body
celkem
Pořadí
1 2 3 4 5 6 7 8
81 PL Piotr Mysliwiec Panonia 250 D 1962 Nysa 5 24 2 5 5 0 22 5 68 1.
50 CZ Petr Dostál Jawa 250 - 11 1949 Kobeřice 5 20 2 5 5 5 20 5 67 2.
23 CZ Milan Adamec ČZ 250 1961 Bílovec 5 18 2 4 5 5 23 5 67 3.
32 CZ Martin Novák JAWA 250 1955 Děrné 5 16 2 5 5 5 23 5 66 4.
67 CZ Adolf Immr JAWA 250 1957 Vítkov 5 17 1 5 5 5 23 5 66 5.
70 CZ Marian Staník Jawa 250 - 353 1959 Stará Ves 5 24 0 4 5 0 23 5 66 6.
68 CZ Ondřej Liška Jawa 350 - 360 1968 Frýdek Místek 5 18 2 4 5 5 21 5 65 7.
3 CZ Pavel Kubesa Jawa 250 - 11 1948 Opava 5 15 1 4 5 5 23 5 63 8.
28 CZ Vladimír Vavrečka Jawa ČZ 150 1955 Skřípov 5 16 1 5 5 5 21 5 63 9.
44 CZ Milan Holaň Jawa 250-11 1950 Velká Polom 0 20 1 5 5 5 21 5 62 10.
72 CZ Roman Marek Jawa 350 1975 Nová Horka 5 13 1 5 5 5 23 5 62 11.
80 PL Robert Kopiec M 72 1947 Opole 5 17 2 5 5 0 22 5 61 12.
19 CZ Aleš Stařinský JAWA 250 1949 Studénka 5 19 1 4 5 0 22 5 61 13.
37 CZ Aleš Maralík Jawa 350 1961 Krmelín 5 17 2 4 5 5 23 0 61 14.
86 CZ Petr Vdovčík Jawa 250-11 1951 Kyjovice 5 19 3 5 5 0 18 5 60 15.
27 CZ Ondřej Vavrečka ČZ 125 - 453 1961 Hlubočec 5 13 1 5 5 5 21 5 60 16.
51 CZ Tomáš Lariš Jawa 250 - 11 1947 Háj ve Slezsku 5 16 2 5 5 0 21 5 59 17.
10 CZ Čestmír Pechník JAWA 250 1950 Opava 5 20 2 5 5 0 22 0 59 18.
61 CZ Kamil Harazim ČZ 150 1950 Kobeřice 5 16 1 5 5 0 22 5 59 18.
47 CZ Tomáš Herblich Jawa 350 side 1962 Kopřivnice 5 13 2 5 5 0 23 5 58 20.
4 CZ Alexandr Kočí Jawa 250 Bizon 1970 Opava 5 17 0 3 5 5 23 0 58 21.
49 CZ Jan Dorašák Jawa 350 1974 Bolatice 5 19 3 4 5 0 21 0 57 22.
78 CZ Jiří Henzel Jawa 250 - 11 1953 Poštorná 5 12 1 5 5 5 22   55 23.
2 CZ Václav Gerolt Jawa 550 1958 Ostrava Hrabová 5 18 1 4 5 0 22 0 55 24.
1 CZ Leo Baron Stadion S-11 1961 Ostrava Hrabová 5 11 2 4 5 0 23 5 55 25.
41 CZ Jaroslav Vrtělka ČZ 125 Bt 1949 Buk 5 17 1 3 5 0 17 5 53 26.
88 CZ Pawel Žemla IFA BK 350 1958 Opole 5 16 0 5 5 0 16 5 52 27.
79 PL Kuba Wojtkiewicz MZ ES 250 Trophy 1971 Osowiec   18 1 4 5 0 22 0 50 28.
24 CZ Vladimír Kratochvíl Jawa 250 1966 Studénka 5 12 0 4 5 0 17 5 48 29.
66 CZ Werner Knab Jawa 353 1953 Frýdek Místek   23         22   45 30.
9 CZ František Horák Jawa 250 - 11 1948 Šenov 5 18 0       21   44 31.
63 CZ Tomáš Bolatzky Jawa 250 - 11 1950 Kobeřice 0 13 1 4 5 0 14 5 42 32.
11 CZ David Malchárek JAWA 250 1948 Studénka 5 11 2 5 5 0   0 28 33.
82 PL Bernard Buhl IŽ 564 1961 Opole     2   5   21   28 34.
58 CZ František Sokol ČZ 175 Skutr 1961 Fulnek             22   22 35.
76 CZ Zdeněk Blahut Dněpr MT9 1959 Petřvald             21   21 36.
87 PL Hubert Wojtalla Yamaha   Gogolin         5   15   20 37.
84 PL Joachim Muler Yamaha   Osowiec     1   5       6 38.
85 PL Andrzej Lewandowski Honda   Opole     1   5       6 39.
 Kategorie Velorex
St.č. Země Jméno Stroj R.v. Klub Bodové hodnocení jednotlivých úkolů
(kdo má nejvíc vyhrál)
Body
celkem
Pořadí
1 2 3 4 5 6 7 8
39 CZ Stanislav Vavrečka Velorex 16- 350 1971 Hlubočec 5 17 0 5 5 5 21 5 63 1.
54 CZ Miloš Groda Velorex 16- 350 1970 Ostrava 5 18 2 4 5 0 23 5 62 2.
55 CZ Alžběta Grodová Velorex 16- 350 1965 Ostrava 0 15 1 5 5 0 23 5 54 3.
 Kategorie AUTO do r.v. 1945
St.č. Země Jméno Stroj R.v. Klub Bodové hodnocení jednotlivých úkolů
(kdo má nejvíc vyhrál)
Body
celkem
Pořadí
1 2 3 4 5 6 7 8
42 CZ Ladislav Dočkal Aero 662 1932 Opava 5 20 1 4 5 5 21 5 66 1.
60 CZ Jindřich Kupka Tatra 54-30 1932 Opava 5 16 2 4 5 5 22 5 64 2.
22 CZ Vladimír Míček Tatra 11 1924 Kopřivnice 5 23 0 4 5 5 21 0 63 3.
21 CZ Bedřich John Tatra 57 1932 Lukavec 5 17 1 4 5 5 21 5 63 4.
20 CZ ing.Josef Kobliha Aero 1000 1933 Prostějov 5 9 3 4 5 5 23 5 59 5.
43 CZ Ladislav Stuchlík Tatra 30 1928 Opava 5 12 1 4 5 5 20 5 57 6.
71 CZ Gerold Matchin Aero 30 Roadster 1935 Suché Lazce 5 18 0 4 5 0 20 5 57 7.
12 CZ Ivo Gášek Tatra 57A 1935 Valašské Meziříčí 5 9 0 5 5 5 21 5 55 8.
73 CZ Radovan Hanzelka Tatra 57 1932 Libhošť 5 16 1 4 5 0 22 0 53 9.
53 CZ Jiří Toloch Aero 50 1937 Ostrava 5 14 0 5 5 0 23 0 52 10.
33 CZ Jiří Lukeš Riley Monaco Ultra Plus 1932 Klimkovice   15         21   36 11.
34 CZ Jiří Pejčoch Praga Piccolo 1929 Ostrava               20   20 12.
 Kategorie AUTO od r.v. 1946
St.č. Země Jméno Stroj R.v. Klub Bodové hodnocení jednotlivých úkolů
(kdo má nejvíc vyhrál)
Body
celkem
Pořadí
1 2 3 4 5 6 7 8
74 CZ Roman Pařízek Škoda 110 R 1975 Rožnov 5 20 0 5 5 5 22 5 67 1.
77 CZ Josef Henzel Fiat 600 1959 Studénka 5 20 2 4 5 5 20 5 66 2.
16 CZ Marek Englisch Škoda Felicie 1960 Strahovice 5 16 0 5 5 5 23 5 64 3.
30 CZ Jaroslav Kuchno Škoda Felicie 1961 Valašské Meziříčí 5 15 2 5 5 5 22 5 64 4.
45 CZ Luděk Opluštil VW Brouk 1965 Ostrava 5 15 1 5 5 5 22 5 63 5.
15 CZ Ludvík Valigura Škoda 1201 1958 Valašské Meziříčí 0 19 2 4 5 5 22 5 62 6.
64 SK Karel Pechanec Škoda Felicie 1960 Trenčín 5 21 2 4 5 5 15 5 62 7.
38 CZ Petr Biolek VW 1200 1961 Krásné Pole 0 19 2 4 5 5 22 5 62 8.
31 CZ Jiří Weinhonig Škoda 440 1958 Zlín 5 13 1 5 5 5 22 5 61 9.
46 CZ Václav Tvrdý SIMCA Aronde 1957 Velká Polom 5 17 2 5 5 5 21 0 60 10.
13 CZ Jan Winter Škoda Felicie 1963 Kopřivnice 5 16 1 4 5 0 22 5 58 11.
14 CZ Petr Hýbel Škoda Felicie 1963 Český Těšín 5 16 1 4 5 5 21 0 57 12.
62 CZ Josef Patermann Škoda 1000 MB 1968 Děrné 5 13 2 4 5 0 23 5 57 13.
17 CZ Miroslav Kubáň Škoda 110 R 1975 Šumbark 5 9 0 4 5 5 23 5 56 14.
89 CZ Jaroslav Adámek Austin Alegro 1975 Krnov 5 10 0 4 5 5 20 5 54 15.
65 CZ Vojtěch Jurák Ford Cortina 1964 Opava 5 14 1 4 5 0 21 0 50 16.
18 CZ Jaromír Urban Škoda Felicie 1960 Rožnov 5 14 1 4 5 0 20 0 49 17.
40 CZ Libor Humplík Fiat 127 Sport 1972 Studénka 5 20 3 5 5 5   5 48 18.
29 CZ Antonín Volf Fiat 124 Spider 1970 Vratimov                   0 19.

Nejstarší Automobil Vladimír Míček ml. Tatra 11 1924 Kopřivnice
Nejstarší motocykl Vladimír Míček St. J K B 1930 Kopřivnice
Nejvzdálenější účastník - AUTO Karel Pechanec Škoda Felicie 1960 Trenčín
Nejvzdálenější účastník - MOTO všichni účastnici soutěže z Polska