XXI. ročník
Mezinárodní Jízdy pravidelnosti
historických vozidel do vrchu
VIKŠTEJN 2011

21. května 2011


logo  Vikštejn      




Pořádá: AMK Vítkov Slezský Veterán Klub, město Vítkov



Výsledková listina


M1 - Pravidelnost MOTO do roku výroby 1945

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
3KRYSTYN Václav Ing.CZARIEL 500 Red Hunter1934ČKHM Ostrava00:00,081
59STAROŠTÍK JaroslavCZČZ 175 Speciál1937HCC Mohelnice00:00,392
14GÁŠEK DanielCZJAWA 1001937VEM Náměšť nad Oslavou, Valašská sekce00:00,593
16BRTNÍK VladimírCZBMW R611938ČKHM Ostrava00:00,664
57KUBESA PavelCZDKW NZ 3501942AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:00,775
47CACKA PetrCZČZ 5001939Opava00:00,906
15DUDA JiříCZARIEL 557 sb1931ČKHM Ostrava00:01,427
60MUROŇ TomášCZČZ 1751938ČKHM Ostrava00:01,778
58TOLOCH JiříCZINDIAN 6001927VCC Ostrava00:01,839
13GÁŠEK MartinCZJAWA 350 OHV1935VEM Náměšť nad Oslavou, Valašská sekce00:02,2310
76KLEIN JiříCZPREMIER 500 SV1929ČKHM Ostrava00:07,2011
61MATOUŠEK JaroslavCZPEUGEOT 350 SV1931AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:07,2312
54WINKLER KarelCZJAWA 250 Duplex1939Prostějov00:07,3113
56KNAB WernerCZTERROT HST/DIJON1929Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:08,4314
79VALÁŠEK StanislavCZBMW R 61936Čelechovice00:09,0815
1KOLÍNKOVÁ KristýnaCZDKW RT 3 PS1936AMK VÍTKOV, Slezský Veterán KlubDFN

Nejrychlejší jízda:
BRTNÍK Vladimír - 02:01,38
CACKA Petr - 02:07,33
DUDA Jiří - 02:19,13


M2 - Pravidelnost MOTO rok výroby 1946 - 1965

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
28PRAVDA VlastimilCZČZ 250 Sport1962KHV Opava00:00,271
22BALHAR TomášCZITALJET GRIFON 6501969Opava00:00,282
24STIBŮREK Jindřich CZJAWA 250/111948AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:00,463
45DAK LumírCZJAWA 250/111946AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:00,804
35KARÁSEK AloisCZJAWA 250/111954AMK Budišov00:00,975
26STAŘINSKÝ AlešCZJAWA 350/111951ČKHM Ostrava00:00,996
39HAVRÁNEK IvanCZJAWA 250/111948AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:01,297
42DUDECK MikeCZJAWA 250/111946AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:01,608
80HORÁK FrantišekCZJAWA 350 pérák1951WCC Rožnov pod Radhoštěm00:01,669
17VOLDÁN JiříCZJAWA 350/181949AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:02,2110
40GAJDŮŠEK PavelCZČZ 150 C1952AMK Ecce Homo Šternberk00:03,9311
43DOSTÁL PetrCZJAWA 250/111949AMK Kravaře00:04,4312
37JURÁK VojtěchCZNORTON ES 21962AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:05,2813
38HEJČ PetrCZNORTON ES 21961Kroměříž00:05,8414
20VENCLOVSKÝ PavelCZČZ 125 t1946Veteran Praga Car Club Brno00:07,4515
44DOSTÁL MartinCZČZ 125 - 453/051965AMK Kravaře00:07,7316
23ŠČUČKA Jiří Ing.CZNORTON ES 21949ČKHM Ostrava00:08,6217
29MAŠEK MartinCZJAWA 250/111951AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub01:53,4218
21ŠROMOTA LadislavCZDNĚPR K-7501962AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub02:23,5819

Nejrychlejší jízda:
BALHAR Tomáš - 01:39,19
PRAVDA Vlastimil - 01:46,98
HORÁK František - 02:01,22


Z - Pravidelnost MOTO závodní

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
52ŠTĚPÁNEK JindřichCZYAMAHA RD 3501975Jindřich Štěpánek STEMP00:00,121
7KOLÍNEK PetrCZČZ 1751969AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:00,252
9CHYBA ZdenekCZJAWA MD 250 ZS1947AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:00,263
50STIBOR MarekCZBENELLI 500 Quattro1974Hrabství00:00,624
90HALFAR JaromírCZJAWA 250 Š1960Clasik Club Hrabství00:00,665
727STANIŠ VojtěchCZYAMAHA RD 2001975RABA Motosport00:00,946
34KOLÁŘ PetrCZSUZUKI GS 7501975WASPS Racing00:01,677
5CHAMRÁD TomášCZMV Agusta 150 GT1961Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:02,098
71LIŠKA OndřejCZČZ 1251959Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:02,449
6BERGER ZdeněkCZBSA Standart OHV1927AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:02,6210
108PÁLENÍK RadimCZHERCULES 5001928Clasik Club Hrabství00:03,2711
51BAJGAR MartinCZČZ 125 1971Ostrava00:03,9012
46HOUŠŤ ZdeněkCZBMW R 1000 Side1975Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:04,1413
4NESPĚŠNÝ JIŘÍCZBENELLI 2501972Bohumín00:04,4614
41KNABOVÁPatricieCZMV Agusta Racing1966Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:04,4715
8SYNEK JosefCZYAMAHA TR3 1970AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:05,6516
10CHAMRÁD SvatoplukCZČZ 1251969Classic Motor Sport Club Frýdek Místek00:06,5417
36KOLÍNEK Tomáš CZTESTI 501970AMK VÍTKOV, Slezský Veterán Klub00:08,1518
19TYRALA JaromírCZČZ 1251969OstravaDFN

Nejrychlejší jízda:
KOLÁŘ Petr - 01:22,59
STIBOR Marek - 01:29,63
SYNEK Josef - 01:31,94


ZE - Pravidelnost MOTO závodní

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
901PAVLISKA BohuslavCZČZ 150 GaPa1954AMKH Ostrava Třebovice00:00,221
53PECHNÍK ČestmírCZJAWA 250/5901960KHV Opava00:00,242
2MARTIŠ AntonínCZJAWA 350 T ISDE1970Vlčnov00:01,993
18TÍŽEK MiroslavCZČZ 175 Scoot1958Clasik Club Hrabství00:03,774
11GÁŠEK IvoCZJAWA 250 Sadílek ISDE1975VEM Náměšť nad Oslavou, Valašská sekce00:05,185
69SADÍLEK ZdenaCZJAWA 250/11 ISDE1950VEM Náměšť nad Oslavou, Valašská sekce00:06,736

Nejrychlejší jízda:
MARTIŠ Antonín - 01:27,47
GÁŠEK Ivo - 01:39,32
TÍŽEK Miroslav - 01:55,38


SPONZOŘI JÍZDY PRAVIDELNOSTI VIKŠTEJN 2011

AMK Vítkov SVK
Město Vítkov
PROFILY s.r.o.
INSPORTLINE Vítkov
MGL s.r.o.
HAGEMANN a.s. Opava
K+K.s.r.o. dopravní značení
ROBERT BOSCH odbytová společnost s r.o
JAROMÍR MAJEWSKI – servis požární ochrany
Autoservis LUMÍR DAK
Autotechna Zbyněk ŽÍDEK




CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVALI

AMK Vítkov SLEZSKÝ VETERÁN KLUB
ACC BOSCH Kunín
ŠTĚPÁN HUTNÍK s.r.o.
Starosta Města Vítkova p. Ing. Pavel SMOLKA
AD TECHNIK s.r.o.
ALMA PNEU s.r.o.
Iveta ŠŤASTNÍKOVÁ – výroba a distribuce drogerie
IVAN KOŘÍNEK – oleje,maziva
SEDLÁŘSTVÍ Jan KRŠŇÁK
Auto Pneu servis ŠROMOTA