XXIII. ročník
Mezinárodní Jízdy pravidelnosti
historických vozidel do vrchu
VIKŠTEJN

18. května 2013


logo  Vikštejn      




Pořádá: AMK Vítkov Slezský Veterán Klub, město Vítkov



Vzpomínáme na dobrého kamaráda Milana Adamce. Letošní ročník závodu se jel na jeho počest.
Všichni na něj vzpomínáme.



Výsledková listina


MOTO M 1 - motocykly vyrobené do 31.12.1945

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
63MATOUŠEK JaroslavCZPEUGEOT 350 SV1931AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,131
15DUDA JiříCZARIEL 557 sb1931ČKHM Ostrava00:00,342
36KOLÍNEK PavelCZDKW RT 3PS1936AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,503
16BRTNÍK VladimírCZBMW R611938ČKHM Ostrava00:00,654
13GÁŠEK MartinCZJAWA 350 OHV1935VEM Náměšť nad Oslavou Valašská sekce00:00,985
48KOLOŠ JiříCZNSU 5001934ČKHM Ostrava00:02,316
58TOLOCH JiříCZNSU 601 TS1936VCC Ostrava00:03,267
57KUBESA PavelCZDKW NZ 3501942AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:03,388
68HAVRÁNEK IvanCZTRIUMPH Kongres1934AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:05,489


MOTO M 2 - motocykly vyrobené 1.1.1946 – 31.12.1960

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
2KOPEČNÝ KarelCZJAWA 250/111949AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,051
23ŠROMOTA LadislavCZDNĚPR K-7501960AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,092
28PRAVDA VlastimilCZČZ 250 Sport1962Cleopatra Opava 00:00,353
7ŠČUČKA Jiří Ing.CZNORTON ES2 5001949ČKHM Ostrava00:00,424
6KWIATON BartošCZM721952AMK Kravaře00:00,465
65KOLÍNKOVÁ KristýnaCZČZ 1251948AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,526
29MAŠEK MartinCZK 7501960AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,567
62HORÁK FrantišekCZJAWA 250/11195100:00,768
17SICHOR MilanCZJAWA 250/111949AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:01,179
26STAŘINSKÝ AlešCZJAWA 350/181951ČKHM Ostrava00:01,2110
9KWIATON AndřejCZJAWA 250 /3531958AMK Kravaře00:01,2911
3HAVRÁNEK JiříCZJAWA 250/111948AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:01,4612
123KOPEČEK JiříCZJAWA 500 OHC1958Moto Kopeček00:01,8013
45LARYŠ TomášCZJAWA 250/111947AMK Kravaře00:02,0014
40KOTZIAN KarelCZČZ 2501960AMK Kravaře00:02,3115
111DIVINECCZJAWA 350/354196100:02,6916
22RUCKÝ ZdeněkCZJAWA 3501957AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:02,8917
99HARANTA LubomírSKJAWA 901970Racing Club Záhorák00:03,0118
42DUDECK MikeCZJAWA 250/111946AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:03,9419
91SOCHA RobertCZJAWA 350/6341960AMK Kravaře00:04,3020
69BIRANSKÝ FrantišekPLM721964AMK Kravaře00:04,7421
24STIBŮREK Jindřich CZJAWA 250/111948AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:05,1922


MOTO závodní

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Klub "Rozdíl časů
(pravidelnost)"
Pořadí
756PETROVSKÝ AloisCZHONDA CB 500 C1975ÚAMK Medlov00:00,161
11GÁŠEK IvoCZJAWA 250 Sadílek1975VEM Náměšť nad Oslavou Valašská sekce00:00,232
96VRZÁŇ LiborCZAERMACCHI 3501967Hradec Králové00:00,283
53PECHNÍK ČestmírCZJAWA 250/5901960KHV Opava00:00,824
8SYNEK JosefCZYAMAHA TR3 1970AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:00,825
19STIBOR MarekCZBENELLI 5001976Hrabství00:01,056
72ŠTEPÁNEK JindřichCZJAMAHA R51972Mariánské údolí00:01,227
61KOLÍNEK TomášCZČZ 1751969AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub00:02,488
1CHAMRÁD SvatoplukCZČZ 1251969CMSC Frýdek Místek00:02,509
33HARANTA FilipSKČZ 125 AMAZO1971Racing Club Záhorák00:06,3010
21HARANTOVÁ PetraSKJAWA 501970Racing Club Záhorák00:06,3411
46HOUŠŤ Zdeněk & Václav Zavadil st.CZBMW R 1000 Side1975Classic Motor Sport Club Frýdek MístekDFNDFN


Pořadí podle rychlosti

St.č. Jméno Stát Stroj R.v. Kat. Klub Čas Pořadí
19STIBOR MarekCZBENELLI 5001976ZHrabství01:15,671
72ŠTEPÁNEK JindřichCZJAMAHA R51972ZMariánské údolí01:18,762
11GÁŠEK IvoCZJAWA 250 Sadílek1975ZVEM Náměšť nad Oslavou Valašská sekce01:19,323
8SYNEK JosefCZYAMAHA TR3 1970ZAMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:21,904
756PETROVSKÝ AloisCZHONDA CB 500 C1975ZÚAMK Medlov01:22,545
96VRZÁŇ LiborCZAERMACCHI 3501967ZHradec Králové01:23,336
61KOLÍNEK TomášCZČZ 1751969ZAMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:31,807
28PRAVDA VlastimilCZČZ 250 Sport1962M 2 Cleopatra Opava 01:31,978
123KOPEČEK JiříCZJAWA 500 OHC1958M 2 Moto Kopeček01:37,459
53PECHNÍK ČestmírCZJAWA 250/5901960ZKHV Opava01:38,8910
1CHAMRÁD SvatoplukCZČZ 1251969ZCMSC Frýdek Místek01:41,3411
16BRTNÍK VladimírCZBMW R611938M 1ČKHM Ostrava01:42,0012
111DIVINECCZJAWA 350/3541961M 2 01:43,1113
62HORÁK FrantičekCZJAWA 250/111951M 2 01:43,8414
22RUCKÝ ZdeněkCZJAWA 3501957M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:45,0515
26STAŘINSKÝ AlešCZJAWA 350/181951M 2 ČKHM Ostrava01:45,6316
33HARANTA FilipSKČZ 125 AMAZO1971ZRacing Club Záhorák01:46,1117
40KOTZIAN KarelCZČZ 2501960M 2 AMK Kravaře01:46,8418
3HAVRÁNEK JiříCZJAWA 250/111948M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:47,4019
7ŠČUČKA Jiří Ing.CZNORTON ES2 5001949M 2 ČKHM Ostrava01:48,3920
24STIBŮREK Jindřich CZJAWA 250/111948M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:49,0421
17SICHOR MilanCZJAWA 250/111949M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:50,4122
6KWIATON BartošCZM721952M 2 AMK Kravaře01:51,3823
58TOLOCH JiříCZNSU 601 TS1936M 1VCC Ostrava01:52,8124
42DUDECK MikeCZJAWA 250/111946M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub01:53,9125
13GÁŠEK MartinCZJAWA 350 OHV1935M 1VEM Náměšť nad Oslavou Valašská sekce01:53,9926
91SOCHA RobertCZJAWA 350/6341960M 2 AMK Kravaře01:55,4727
29MAŠEK MartinCZK 7501960M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:00,5828
45LARYŠ TomášCZJAWA 250/111947M 2 AMK Kravaře02:00,9529
15DUDA JiříCZARIEL 557 sb1931M 1ČKHM Ostrava02:01,2530
69BIRANSKÝ FrantišekPLM721964M 2 AMK Kravaře02:02,6931
57KUBESA PavelCZDKW NZ 3501942M 1AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:04,4132
99HARANTA LubomírSKJAWA 901970M 2 Racing Club Záhorák02:04,5533
36KOLÍNEK PavelCZDKW RT 3PS1936M 1AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:10,9734
9KWIATON AndřejCZJAWA 250 /3531958M 2 AMK Kravaře02:13,6735
63MATOUŠEK JaroslavCZPEUGEOT 350 SV1931M 1AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:14,0536
68HAVRÁNEK IvanCZTRIUMPH Kongres1934M 1AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:20,1337
23ŠROMOTA LadislavCZDNĚPR K-7501960M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:20,7338
48KOLOŠ JiříCZNSU 5001934M 1ČKHM Ostrava02:25,2239
2KOPEČNÝ KarelCZJAWA 250/111949M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:27,4140
65KOLÍNKOVÁ KristýnaCZČZ 1251948M 2 AMK VÍTKOV Slezský Veterán Klub02:29,4841
21HARANTOVÁ PetraSKJAWA 501970ZRacing Club Záhorák03:06,4942


SPONZOŘI JÍZDY PRAVIDELNOSTI VIKŠTEJN 2013

AMK Vítkov SVK
Město Vítkov
Fa. PROFILY s.r.o.
Fa. INSPORTLINE Vítkov
Fa. MGL s.r.o.
Fa. ROBERT BOSCH odbytová společnost s r.o
Fa. JAROMÍR MAJEWSKI – servis požární ochrany
Autoservis LUMÍR DAK
Autotechna Zbyněk ŽÍDEK


CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVALI

AMK Vítkov SLEZSKÝ VETERÁN KLUB
ŠTĚPÁN HUTNÍK s.r.o.
AUTODOPRAVA Dušan Šindelář
Starosta Města Vítkova p. Ing. Pavel SMOLKA
AD TECHNIK s.r.o.
Čerpací stanice Černím s.r.o.
IVAN KOŘÍNEK – oleje,maziva
ALMA PNEU s.r.o.
Auto Pneu servis ŠROMOTA
AUTOCORA Obchodní společnost s.r.o.